Kim jestem 2018-08-22T06:35:52+00:00

Cześć!

Z tej strony Izabela i Filip.

Jesteśmy rodziną, która od trzech lat uczy dzieci w edukacji domowej. I to własnie w tym czasie, nauczyliśmy się spełniać swoje marzenia i poznawać nowe pasje.  Dzięki tworzeniu poczuliśmy spełnienie i dlatego powstała Pracownia IK od mienia Izabela i Krzysztof. Uwielbiamy tworzyć, ponieważ proces tworzenia czegoś własnymi rękoma jest niesamowicie ekscytujący i przyjemny, a satysfakcja jest nie do opisania.

Stwierdziłam, że tworzenie, jest tak ważna, że chcę podzielić się nim ze światem – dlatego zaczęłam organizować warsztaty dla innych. Zachęcam Cię do zabawy i eksperymentowania z hasłami, grafikami i deseczkami. Czasem lubię łamać wszystkie zasady, bo najważniejsze to pobudzić wyobraźnię, działać twórczo i czerpać z tego radość. Filip jest 16-tatkiem, który tworzenie grafiki wyssał z mlekiem matki, to on mnie nauczył wypalać pierwsze projekty na laserze CO2 i tworzyć własne prace.

Jednak nie samą pracą żyje człowiek! Kiedy chcę się wyciszyć, biorę książkę do ręki i całkowicie oddaję się lekturze. Czasem wychodzę na długi, samotny spacer, aby przewietrzyć głowę i uspokoić myśli. Z kolei kiedy rozpiera mnie energia, biorę ukochanego labradora i wraz z nim pokonuję kilometry pływając w wodzie. Po tych chwilach samotności na myśl o tym, by obejrzeć film z mężem i dziećmi, albo po prostu wrócić do domu pełnego rodzinnego gwaru, rośnie mi serce.

Jednym słowem ZAPRASZAM!